SZYBKI KONTAKT

O firmie

 

Dystrybutor zabawek bambooleo.pl to firma zdecydowanie nietypowa. wieloletnie doświadczenie zespołu pozwala nam twierdzić, że obsługę klienta oraz jakość towaru, który Państwu przedstawiamy pozostawimy zawsze na najwyższym poziomie. W razie jakichkolwiek pytań zawsze pozostajemy do Państwa dyspozycji zapraszamy do telefonowania i wysyłania emaili.    


Gwarantujemy też bezpieczeństwo Państwa danych. Połączenie z naszą stroną, podczas składania zamówienia, jest szyfrowane przy pomocy certyfikatu SSL. Państwa dane są u nas bezpieczne.

Każdą z Państwa przesyłek pakujemy z dbałością o bezpieczeństwo produktu w trakcie jego transportu. Niestety wypadki chodzą po ludziach, stąd przesyłki naszych kupujących są ubezpieczone, a w razie uszkodzenia produktu w drodze do jego nabywcy, oferujemy pełną pomoc i fachową obsługę przy procesie reklamacji.

Zakupy w naszym sklepie są nie tylko bezpieczne, ale i wygodne. Od wybranych produktów dzieli Państwa jedynie kilka kliknięć myszą!
Oferujemy różne metody dostawy, dzięki którym docieramy niemalże do każdego miejsca w Polsce.
Udostępniamy też wygodne i szybkie metody płatności online PayU, zaraz obok zwykłych przelewów bankowych oraz płatności przy odbiorze.

Wszystko czego możecie Państwo poszukiwać przy wyborze swojego sklepu internetowego z zabawkami, znajdziecie właśnie u Nas. Szybkość dostawy, jakość oraz gwarancję zadowolenia.

 

Zapraszamy do zakupów zarówno klientów hurtowych jak i indywidualnych!