SZYBKI KONTAKT

Wyniki wyszukiwania

U trzy- i czterolatków następuje istotny rozwój ich indywidualności, co stawia szczególne zadania przed rodzicami starającymi się wybrać właściwe dla nich zabawki. Bardzo szeroka oferta sklepu Bambooleo pozwoli im jednak temu sprostać i zapewnić ich pociechom najlepsze z możliwych. Takie, dzięki którym najlepiej rozwiną swoje umiejętności i rodzące się talenty, a także spędzą długie godziny na satysfakcjonującej zabawie. Zarówno nasze drewniane zabawki dla 3 latka, jak i pozostałe, wykonane z innych materiałów, oferują jakość na najwyższym poziomie, która nie zawiedzie nikogo.

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria

Coraz więcej wyzwań, coraz więcej szczegółów

Zabawki przeznaczone dla tej grupy wiekowej muszą odpowiadać potrzebom jej przedstawicieli, którzy coraz lepiej rozumieją otaczający je świat. Jednocześnie, skuteczniej komunikują się już z rodzicami i rówieśnikami i chętnie wchodzą w przeróżne role. Dobrym pomysłem będą najróżniejsze ekologiczne i bezpieczne wyroby z drewna, których wybór jest bardzo szeroki. Świetne zabawki drewniane dla 3 latka to nadal wszelkiego rodzaju klocki, dające mu nieograniczone pole do architektonicznego popisu. Im, a także nieco starszym można jednak sprezentować również zestawy pozwalające wcielać się w otaczające ich w świecie dorosłych postacie. Wyobraźnia dzieci w tym wieku staje się bowiem coraz bardziej nieokiełznana. Tu drewniane zabawki dla 4 latka oferują bardzo wiele. Zestaw drewnianych narzędzi w praktycznej skrzynce to doskonały prezent dla małego majsterkowicza. Podobnie jak np. komplet drewnianych przyborów kuchennych dla stawiającej pierwsze kroki gospodyni.

Sięgnąć możemy także po bardziej precyzyjne klocki konstrukcyjne z drewna lub tworzywa sztucznego w różnych odmianach i inne zestawy pozwalające tworzyć konstrukcje o różnym stopniu złożoności. W urzeczywistnianiu wytworów wyobraźni przydać może się także np. tablica i kreda. Poza tym, jest to także czas, w którym do rąk naszej pociechy mogą już zacząć trafiać nieco delikatniejsze, bardziej realistyczne zabawki różnego rodzaju. W bogatej ofercie sklepu Bambooleo każdy Klient znajdzie coś dla swojej pociechy. Zapraszamy!

Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 7, łączna ilość: 7
< >