SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena:
Producent

DREWNIANY DOMEK DLA LALEK

Historia domków dla lalek jest dłuższa, niż może nam się wydawać. W niektórych krajach Europy już przed stuleciami córki lub wnuczki obdarowywane były przez swoich ojców lub dziadków domkiem, który często był rezultatem miesięcy prowadzonych potajemnie prac. Dziś raczej nie spotyka się u nas szeroko podobnych zwyczajów, zaś dostępne szeroko w handlu domki, to zwykle plastikowa tandeta np. należąca do produktów z oferty towarzyszącej lalkom z tworzywa. Jednak ci z rodziców, którzy chcieliby obdarować swoje dziecko solidną zabawką tego typu, mogą sięgnąć po drewniany domek dla lalek z oferty sklepu Bambooleo!

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
269,99 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
179,99 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
184,99 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
279,99 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
135,99 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
399,99 zł
24 godziny
135,99 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
450,99 zł
24 godziny
409,99 zł
Dostępny w ciągu 2 dni

Porządny domek drewniany to zabawka, która przeniesie Twoją pociechę w inny świat

Naśladowanie dorosłych i ich zajęć należy do podstawowych sposobów, w jakie bawić lubią się dzieci. Zabawa w dom, którą podejmują przede wszystkim dziewczynki, może mieć duże znaczenie w rozwoju społecznym i świadczyć o prawidłowym rozpoznaniu odgrywanych przez otaczających je dorosłych ról. Warto więc ją wspomagać dostarczając odpowiednie do tego wyposażenie. Drewniane domki dla lalek są tu nieodzowne. Wysokiej jakości akcesorium tego typu może stać się źródłem niekończącej się zabawy związanej z urządzeniem jego wnętrz, co pozwoli wykształcać szereg potrzebnych umiejętności. Nie miałoby to większego sensu w przypadku konstrukcji kartonowej czy plastikowej, która nie zdoła zbyt długo podołać trudom użytkowania.

Dobry domek drewniany dla dzieci to zabawka, która spełniać musi określone normy bezpieczeństwa, tak jak domki, które nabyć można w sklepie Bambooleo. Jest to produkt niezwykle wyrafinowany. Oprócz wysokiej jakości, musi charakteryzować się trafiającą w gusta małych użytkowniczek estetyką, w tym również całego drobiazgowego wyposażenia, jakie ma się w nim znaleźć.

Drewno, jako materiał solidny i bezpieczny jest najlepszym wyborem na przeznaczone do zabawy konstrukcje tego typu. Tylko taki domek będzie mógł pełnić swoją funkcję tak długo, jak to potrzebne, stanowiąc przestrzeń dla rozwoju kreatywności Twojego dziecka. Domki dla lalek z drewna powracają właśnie do łask. Sięgnij po niego i Ty!

Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 11, łączna ilość: 11
< >