SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena:
Producent

DREWNIANY SAMOCHÓD

Im starsza robi się nasza pociecha i im bardziej rozumie otaczający ją świat, tym większe wymagania wiążą się z niektórymi przynajmniej zabawkami dla niej przeznaczonymi. Imitowanie najróżniejszych ról, zjawisk, przedmiotów z życia codziennego stanowi nieodłączny element wielu odbywanych zabaw. Wszelkiego rodzaju motoryzacja pociąga większość chłopców od kiedy tylko zdołają ponazywać dostrzegane wokół siebie rzeczy. Przeróżne samochodziki należą więc do tych zabawek, od których uginają się sklepowe półki. Nie wszystkie jednak nadają się dla dziecka w każdym wieku. Drewniany samochód zabawka jest tym, czego potrzebują rodzice tych najmłodszych.

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
21,99 zł
24 godziny
32,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni

Drewniany samochód dla dzieci może zapewnić wiele godzin nieustającej zabawy każdemu z nich

Do pewnego wieku bardzo wierne odwzorowywanie imitowanych przez zabawki obiektów nie jest zagadnieniem pierwszej wagi – wyobraźnia skutecznie załatwia sprawę, jeśli tylko ogólna forma danego wyrobu wskaże jej właściwe tropy. Ważniejsze są jego cechy praktyczne i tu swojej wielkie zalety ujawniają samochody drewniane. Wciągnięte przez zabawę dziecko, to użytkownik niezwykle wymagający. Zanim cokolwiek mu się znudzi, „przebiegi”, jakie będą osiągały drewniane autka dla dzieci mogą być pokaźne. Na bardzo prostej i solidnej konstrukcji, jaką charakteryzują się pojazdy drewniane, nie zrobi to jednak większego wrażenia. Każdy drewniany samochód dużo łatwiej sprosta trudom użytkowania, niż te bogatsze w szczegóły, jednak bardziej delikatne i złożone konstrukcje głównie z tworzyw sztucznych, które odpowiednie będą dla dzieci nieco starszych.

Kolejny bardzo istotny aspekt, to bezpieczeństwo. Wszelkiego rodzaju zabawki drewniane nie niosą ze sobą żadnych zagrożeń, ani tych związanych z wpływem jakichkolwiek substancji, ani z możliwością zrobienia sobie krzywdy drobnymi elementami. Drewniane samochodziki dla dzieci, nieustannie ze sobą zderzane, czy też konfrontowane z jakimikolwiek innymi przeszkodami (a to jest przecież jeden z częstszych elementów chłopięcej zabawy), nadal będzie można brać do ręki i kontynuować zabawę.

Formy, jakie mogą przybierać samochody z drewna dla dzieci, mogą być bardzo różne i niekoniecznie muszą to być wyłącznie małe samochody drewniane dla dzieci, których przeznaczeniem będzie mknięcie po wyznaczonym na dywanie szlaku. Dobrze dobrana drewniana auto zabawka zapewni wprost niekończącą się frajdę.

Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 2, łączna ilość: 2
< >