SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena:
Producent

GRY DREWNIANE

Wszelkiego rodzaju gry to to jeden z najlepszych sposobów na zapewnienie dziecku satysfakcjonującej i rozwijającej je zabawy. Bardzo ważne jest, by młody człowiek budował w sobie chęć zwyciężania i świadomość swoich możliwości. Koniecznie trzeba jednak zadbać także o to, by uczył się funkcjonować w sposób podporządkowany określonym zasadom a także radzić sobie z porażkami. Zmagania, w których mogą być one rezultatem zdarzeń losowych, są do tego szczególnie dobre, więc warto zadbać o to, by także i one znalazły się w naszym zestawie gier. Bambooleo oferuje doskonałe drewniane gry pomocne w wychowaniu każdego dziecka!

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
62,99 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
74,99 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
38,99 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
69,99 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
74,99 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
49,99 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
79,99 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
65,99 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
89,99 zł
Dostępny w ciągu 2 dni

Drewniane gry dla dzieci to mnóstwo emocjonującej i rozwijającej zabawy

Nasz szeroki asortyment pozwoli zaopatrzyć się zarówno w gry drewniane do zabawy dla jednego dziecka, jak i produkty pozwalające na rozwijającą rywalizację większej ich liczby. Kreatywność najlepszych producentów, których wyroby wybieramy do sklepu, owocuje szeregiem ciekawych propozycji, które z pewnością zaskoczą niejednego odbiorcę.

Treningowi logicznego myślenia, a także zdolności manualnych sprzyjać będą niezwykle pomysłowe zabawki, jak np. atrakcyjny w formie magnetyczny labirynt czy zestawy specjalnych klocków.

Potencjał, jaki kryje się w niepozornych elementach drewnianych z pewnością doskonale wykorzystał zaś np. wytwórca kolorowych płytek zadrukowanych z jednej strony w sposób tworzący większy wzór, które mogą posłużyć do doskonałej zabawy całej rodzinie. Lubimy gry planszowe? Widzimy, jaki los spotyka w krótkim czasie te typowe, z planszą wykonaną z tektury? U nas można zaopatrzyć się w drewnianą, która dzięki pomysłowej koncepcji nie tylko przetrwa długie lata, ale także nie znudzi się szybko. Chętnie wybieraną przez wiele dzieci grą jest np. jenga. W naszym sklepie znaleźć można zarówno jej klasyczną wersję, jak i oferującą wiele więcej możliwości. A może różnego rodzaju tematyczne domina? U nas znajdziesz takie gry drewniane dla dzieci, dzięki którym rozwijająca zabawa pochłonie je bez reszty.

Wiele zalet, którymi charakteryzują się gdy drewniane, wynika właśnie z użytego materiału. Są one bezpieczne pod każdym względem, więc nie musimy się obawiać np. brania elementów do ust. Ponadto, ich wysoka wytrzymałość sprosta nawet bardzo dużemu temperamentowi graczy.

Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 9, łączna ilość: 9
< >