SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena:
Producent

KLOCKI DREWNIANE EDUKACYJNE

Wszyscy dobrze wiemy, jak wspaniałe zalety mają stare, dobre, klasyczne drewniane klocki. Każdy rodzic powinien sprezentować je swojemu dziecku, by wspomóc jego rozwój. Potencjał zabawek tego rodzaju nie kończy się jednak na możliwości stawiania konstrukcji z różnych prostopadłościanów i innych brył. Te niezwykle trwałe, przyjemne w dotyku i bezpieczne elementy mogą służyć do rozwoju zdolności manualnych i logicznego myślenia, ale także opanowywania konkretnych dziedzin wiedzy, jeśli zostaną do tego przystosowane. Czy może być coś jeszcze lepszego dla Twojego dziecka, niż klocki drewniane? Tak: klocki drewniane edukacyjne!

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
26,99 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
25,99 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
25,99 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
25,99 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
25,99 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
25,99 zł
Dostępny w ciągu 3 dni

Zobacz, jakie możliwości mogą mieć klocki drewniane edukacyjne dla dzieci!

Młody umysł bardzo chętnie chłonie wszelką wiedzę na temat otaczającego go rzeczywistości, jednak jej ogrom jest taki, że trzeba mu w tym stale pomagać na wiele różnych sposobów. A każdy przyzna, że nauka przez zabawę nie tylko upływa dużo przyjemniej, ale także nieporównywalnie bardziej efektywnie. Drewniane klocki edukacyjne stanowią świetne do tego narzędzie. Niezwykle bogata oferta sklepu Bambooleo pozwoli wyposażyć się w wiele zestawów, które pomogą w poznaniu i zapamiętaniu liter, figur geometrycznych, zwierząt, pojazdów i innych otaczających nas obiektów. Ciekawą propozycję stanowi też np. obrazkowe drewniane domino, dzięki któremu jego młody użytkownik będzie dalej rozwijał zdolność logicznego myślenia. Formy, jakie mogą mieć klocki tego rodzaju, mogą być bardzo różne.

Każda zabawka, jaka znajduje się w asortymencie naszego sklepu, spełnia należyte wymagania jakościowe. Nie inaczej jest tutaj. Klocki edukacyjne drewniane, które oferujemy naszym Klientom, zapewniają całkowite bezpieczeństwo zabawy, a ponadto sprostają nawet długiemu i intensywnemu użytkowaniu. Użyte drewno i sposób jego wykończenia, a także zastosowane farby i lakiery nie stanowią zagrożenia nawet dla najbardziej wnikliwie badającego otaczający go świat malucha.

Niech Twoje dziecko z radością nauczy się alfabetu, czy zapamięta nazwy otaczających go rzeczy. Edukacyjne klocki drewniane sprawią, że będzie to możliwe.

Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 6, łączna ilość: 6
< >