SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena:
Producent

KOLEJKI DREWNIANE

Kolejki należą do tych zabawek, które mają szczególnie oddanych entuzjastów. Można domniemywać, że dla wielu ojców zadowolenie dziecka jest nie tyle celem, co pretekstem do kolejnych inwestycji w rozbudowę kompletów. Niestety, zanim pociecha zdolna będzie w pełni docenić nasz tabor H0, miną jeszcze lata. A co tymczasem? Odpowiedzią wprost idealną są kolejki drewniane! To wspaniała zabawka zdolna dostarczać niekończącej się uciechy, a przy tym, jak wszystkie inne drewniane, całkowicie bezpieczna i niezwykle trudna do zepsucia. Zobacz naszą ofertę!

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
215,99 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
222,99 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
34,99 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
319,99 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
349,99 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
149,99 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
279,99 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
34,99 zł
Dostępny w ciągu 2 dni

Drewniana kolejka ucieszy każdego małego dyspozytora ruchu czy maszynistę

Klocki drewniane, z których składa się każda kolejka są zaprojektowane ściśle z myślą o użytkowaniu przez nawet trzyletnie dziecko. Ryzyko, że zrobi sobie przy ich pomocy krzywdę, albo uczyni niezdatnymi do użycia, jest więc wyeliminowane.

Już sama budowa naszej małej kolejowej infrastruktury w postaci zamkniętego toru, a nierzadko także np. mostu i rozjazdów, powoduje, że kolejki z drewna mogą być nie tylko źródłem doskonałej zabawy, ale i ćwiczeniem rozwojowym. Zbudowanie konkretnego, zaplanowanego systemu torów wymaga pewnych zdolności konstrukcyjnych i planowania. Warto więc nie wyręczać zupełnie dziecka w tym zadaniu. Klocki drewniane, które składają się na pociąg i poszczególne wagony także mogą, za sprawą swych różnych kolorów i kształtów, wprawiać w rozpoznawaniu kolorów i ćwiczeniu koordynacji wzrokowo-ruchowej. Zaś prowadzenie naszego małego składu po torach to kolejne zadanie, w którym potrzeba nieco uwagi i zrozumienia zasad funkcjonowania obsługiwanego zestawu.

Wielkie możliwości otwierają się przed nami, gdy postanowimy dokupić jeszcze jeden zestaw, kompatybilny z już posiadanym. Z kolei korzystając z innych zabawek (np. prostych klocków drewnianych), początkujący kolejkowy hobbysta może dowolnie kształtować scenerię, w której poruszać się będą jego pociągi. A zatem – kolejki z drewna mogą być źródłem wprost niekończącej się zabawy. Jeśli myślisz, że klocki drewniane już niczym Cię nie zaskoczą, niepozorna ciuchcia o wielkich walorach wyprowadzi Cię z błędu. Przekonasz się, jak wspaniałe mogą być zabawki drewniane, gdy przez pokój Twojego zachwyconego dziecka przejedzie pierwsza kolejka.

Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 9, łączna ilość: 9
< >