SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena:
Producent

KOLEJKI DREWNIANE

Kolejki należą do tych zabawek, które mają szczególnie oddanych entuzjastów. Można domniemywać, że dla wielu ojców zadowolenie dziecka jest nie tyle celem, co pretekstem do kolejnych inwestycji w rozbudowę kompletów. Niestety, zanim pociecha zdolna będzie w pełni docenić nasz tabor H0, miną jeszcze lata. A co tymczasem? Odpowiedzią wprost idealną są kolejki drewniane! To wspaniała zabawka zdolna dostarczać niekończącej się uciechy, a przy tym, jak wszystkie inne drewniane, całkowicie bezpieczna i niezwykle trudna do zepsucia. Zobacz naszą ofertę!

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
392,99 zł
24 godziny
79,99 zł
Natychmiastowa wysyłka
145,99 zł
24 godziny
215,99 zł
24 godziny
222,99 zł
24 godziny

Drewniana kolejka ucieszy każdego małego dyspozytora ruchu czy maszynistę

Klocki drewniane, z których składa się każda kolejka są zaprojektowane ściśle z myślą o użytkowaniu przez nawet trzyletnie dziecko. Ryzyko, że zrobi sobie przy ich pomocy krzywdę, albo uczyni niezdatnymi do użycia, jest więc wyeliminowane.

Już sama budowa naszej małej kolejowej infrastruktury w postaci zamkniętego toru, a nierzadko także np. mostu i rozjazdów, powoduje, że kolejki z drewna mogą być nie tylko źródłem doskonałej zabawy, ale i ćwiczeniem rozwojowym. Zbudowanie konkretnego, zaplanowanego systemu torów wymaga pewnych zdolności konstrukcyjnych i planowania. Warto więc nie wyręczać zupełnie dziecka w tym zadaniu. Klocki drewniane, które składają się na pociąg i poszczególne wagony także mogą, za sprawą swych różnych kolorów i kształtów, wprawiać w rozpoznawaniu kolorów i ćwiczeniu koordynacji wzrokowo-ruchowej. Zaś prowadzenie naszego małego składu po torach to kolejne zadanie, w którym potrzeba nieco uwagi i zrozumienia zasad funkcjonowania obsługiwanego zestawu.

Wielkie możliwości otwierają się przed nami, gdy postanowimy dokupić jeszcze jeden zestaw, kompatybilny z już posiadanym. Z kolei korzystając z innych zabawek (np. prostych klocków drewnianych), początkujący kolejkowy hobbysta może dowolnie kształtować scenerię, w której poruszać się będą jego pociągi. A zatem – kolejki z drewna mogą być źródłem wprost niekończącej się zabawy. Jeśli myślisz, że klocki drewniane już niczym Cię nie zaskoczą, niepozorna ciuchcia o wielkich walorach wyprowadzi Cię z błędu. Przekonasz się, jak wspaniałe mogą być zabawki drewniane, gdy przez pokój Twojego zachwyconego dziecka przejedzie pierwsza kolejka.

Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 8, łączna ilość: 8
< >