SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena:
Producent

PUZZLE DREWNIANE

Istnieje szereg gier i zabawek, które dla małego dziecka stanowią nieocenioną wprost pomoc we wszechstronnym rozwoju. Należą do takich wszelkiego rodzaju puzzle. Oczywiście, nie od razu przystąpimy do układania z nim wielkich ilustracji złożonych z dużej ilości małych elementów. W tych, które interesują nas na tym etapie, detali może być zaledwie kilka, po czym stopniowo będziemy przechodzili do bardziej skomplikowanych. Ponadto, będą wyglądały inaczej niż to, do czego przywykliśmy. Puzzle drewniane – to jedna z najlepszych rzeczy, jakie możesz kupić z myślą o swoim dziecku.

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
19,99 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
154,99 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
29,99 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
19,99 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
19,99 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
25,99 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
64,99 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
154,99 zł
Dostępny w ciągu 3 dni

Drewniane puzzle dla dzieci przynoszą korzyści, które zaowocują w przyszłości

Te niepozorne zabawki należą do tych, które mogą znacząco wspomóc rozwój Twojej pociechy. Układanie puzzli uczy szeregu ważnych rzeczy. Pierwszą z nich jest wytrwałość w dążeniu do celu. Jest to taki przypadek, gdzie drogi do niego nie da się w żaden sposób skrócić – najmłodsze nawet dziecko jest w stanie zauważyć, że cały obrazek lub inną kompozycję zobaczy dopiero wówczas, gdy dopasuje wszystkie elementy. Najprostsze puzzle drewniane dla dzieci składają się z zaledwie kilku, więc bez trudu znajdziemy takie, które będą odpowiednie na początek. Kolejną istotną umiejętnością jest logiczne myślenie i spostrzegawczość. Oprócz tego, drewniane puzzle uczą precyzji ruchów i wprawia w chwycie kciukiem i palcem wskazującym, przydatnym potem podczas pisania czy rysowania.

Jeśli nasze dziecko już nieźle radzi sobie z układaniem elementów, absorbujące drewniane puzzle edukacyjne mogą być ponadto świetnym sposobem na jego uspokojenie i wyciszenie – pod warunkiem, że nie wybierzemy zbyt trudnych, bo wówczas, przeciwnie, może się denerwować.

Wybór produktów tego rodzaju jest w sklepie Bambooleo bogaty, co pozwala dobrać edukacyjne puzzle drewniane służące opanowywaniu konkretnego zasobu wiedzy.

Wiele zalet, jakimi charakteryzują się puzzle z drewna, wynika z właściwości tego właśnie materiału. Elementów łatwo nie zgubimy ani nie zniszczymy, nie będą się także zużywać podczas wkładania na miejsce przez nie do końca jeszcze sprawną dziecięcą rękę.

Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 8, łączna ilość: 8
< >