SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena:
Producent

ZABAWKI DREWNIANE DLA DZIEWCZYNKI

Powyżej pewnego wieku każde dziecko potrzebuje zabawek coraz bardziej zindywidualizowanych. Gdy tylko zacznie radzić sobie z podstawowymi umiejętnościami i coraz lepiej rozumieć otaczający je świat, coraz większe znaczenie ma kwestia identyfikacji jego indywidualnej tożsamości i płci. Właściwie dobrane zabawki nie tylko sprawią, że każda zabawa podejmowana będzie z ochotą, ale także wpłyną korzystnie na wszechstronny rozwój naszego dziecka. Nasze drewniane zabawki dla dziewczynek to szeroka oferta najróżniejszych wyrobów wysokiej jakości. Zobacz, co najlepszego możesz dać swojemu dziecku!

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
53,99 zł
Natychmiastowa wysyłka
59,99 zł
24 godziny
59,99 zł
24 godziny
347,99 zł
24 godziny
39,99 zł
24 godziny
15,99 zł
24 godziny
450,99 zł
24 godziny
39,99 zł
24 godziny

Najlepsze zabawki drewniane dla dziewczynek znajdziesz właśnie u nas

Na wczesnym etapie rozwoju wszyscy mamy zbliżone potrzeby. Każdemu dziecku należy więc sprezentować np. zestaw drewnianych klocków, który pozwoli mu m. in. zapoznać się z kształtami i uzyskać podstawowe umiejętności władania przedmiotami. Na dalszym etapie niezwykle pomocne będą nieco bardziej złożone ich odmiany, pozwalające na opanowywanie kolejnych sprawności, np. dzięki sorterom. Rosnące i komunikujące się coraz skuteczniej ze światem dziecko w pewnym momencie chętnie zaczyna naśladować bardzo ściśle określone zachowania dostrzegane w świecie dorosłych. Staje się to w końcu istotą wielu odbywanych zabaw. Na to zapotrzebowanie drewniane zabawki dla dziewczynek mogą doskonale odpowiedzieć.

Doskonałą propozycję stanowią np. różnej wielkości łóżeczka dla lalek o mniej lub bardziej typowym wyglądzie. Bezpieczna i mocna budowa pozwala na długi okres przynoszącego wiele radości użytkowania. Nie mniej przydatny może być także np. zestaw przyborów kuchennych.

Produktem, który z pewnością wywoła wielką radość u każdej dziewczynki będzie duży domek dla lalek. Od wielu lat przyzwyczajanie jesteśmy do ich tandetnych kartonowych lub plastikowych substytutów. Okazała i solidna drewniana konstrukcja spełniająca właściwe normy bezpieczeństwa zapewni wiele godzin zajmującej zabawy i bardzo długo się nie znudzi. Co jeszcze? Przejrzyj bogatą ofertę sklepu Bambooleo! Zabawki drewniane dla dziewczynek należą do trwałych i bezpiecznych. W ich produkcji nie wykorzystuje się substancji szkodliwych.

Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 24, łączna ilość: 24
< >