SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena:
Producent

KLOCKI EKOLOGINCZE

Możemy być przekonani, że w naszych czasach różne dziedziny wytwórczości osiągają szczególny postęp w uzyskiwaniu rozwiązań doskonałych. Nie znaczy to jednak, że należy lekceważyć takie, które są z nami od wielu lat, a ich niezaprzeczalne zalety zyskują dziś na znaczeniu, np. wobec coraz większej świadomości dotyczącej środowiska naturalnego. Ekologiczne klocki drewniane, to wspaniała zabawka z ogromnym potencjałem, która znacząco wpłynie na rozwój jej użytkownika. Każdemu dziecku warto ją ofiarować, w czym sklep Bambooleo z radością pomoże, dostarczając najlepsze propozycje na rynku. Zapraszamy!

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
392,99 zł
24 godziny
299,99 zł
24 godziny
49,99 zł
24 godziny
39,99 zł
24 godziny
39,99 zł
24 godziny
126,99 zł
24 godziny
25,99 zł
24 godziny
25,99 zł
24 godziny
25,99 zł
24 godziny
25,99 zł
24 godziny
39,99 zł
24 godziny
129,99 zł
24 godziny
182,99 zł
Natychmiastowa wysyłka
108,99 zł
Natychmiastowa wysyłka
87,99 zł
Natychmiastowa wysyłka
339,99 zł
Natychmiastowa wysyłka
62,99 zł
Natychmiastowa wysyłka

Jeden produkt, ogrom możliwości – zabawa klockami może nie mieć końca

Wielkim wyzwaniem jest dzisiaj przetwarzanie ogromnych ilości śmieci generowanych przez każde gospodarstwo domowe. Dużą ich część stanowią plastikowe przedmioty, w tym zabawki, których wymyślna forma szybko się znudziła, albo oszczędna budowa nie wytrzymała użytkowania.

Drewniane eko klocki nie tylko wytwarzane są z bezpiecznego, naturalnego i odnawialnego surowca. Ich wielką zaletą jest trwałość, która oprze się nawet żywiołowej zabawie i powoduje, że z tych samych klocków z powodzeniem może korzystać wiele dzieci po kolei. Jest to też zabawka bezpieczna, jako że nie odpadną od niej żadne drobne elementy, nie można się nią udławić, a stosowane w jej produkcji lakiery nie są szkodliwe.

Wszystkie te użytkowe aspekty to jednak tylko część mocnych stron, jakimi charakteryzują się klocki drewniane ekologiczne i to jeszcze nie najważniejsza.

Za ich zakupem przemawia przede wszystkim wspaniały wpływ na rozwój dziecka. Wszechstronność, na jaką pozwalają w zabawie powoduje, że inne propozycje zostają pod tym względem daleko w tyle. Po klocki ekologiczne może sięgnąć już roczniak, ale jeszcze przez szereg kolejnych lat życia znajdować będzie dla nich zastosowanie. Proste elementy, z których składa się każdy zestaw, nie wskazują sposobu ani celu zabawy – rozwijają więc kreatywność, spostrzegawczość i zdolność logicznego myślenia. Uczą przy tym staranności, bez której zbudowanie jakiekolwiek stabilnej konstrukcji jest niemożliwe. Pozwalają nawet niemowlęciu zrozumieć, że choć rządzących rzeczywistością prawideł, tak jak grawitacji, nie zniesie, to odpowiednim wysiłkiem zdoła im sprostać.

Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 46, łączna ilość: 46
< >