SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena:
Producent

PUZZLE EKOLOGICZNE

Wszelkiego rodzaju wyzwania, jeśli tylko są dostosowane do wieku i możliwości danego dziecka, stanowią dla niego wielką atrakcję. Każde małe zwycięstwo mobilizuje do zmagań o następne. Jest to nie tylko doskonały sposób na ukształtowanie charakteru, ale i okazja do jak najwcześniejszego wyposażenia dziecka w elementarne umiejętności i wiedzę. Potrzeba do tego jedynie odpowiednich akcesoriów. Sklep Bambooleo oferuje znakomite eko puzzle w wielu odmianach, projektowane specjalnie z myślą o wspieraniu rozwoju małych dzieci. Zobacz naszą szeroką ofertę!

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
19,99 zł
24 godziny
29,99 zł
24 godziny
25,99 zł
24 godziny
22,99 zł
24 godziny

Radość, jaką niesie samodzielne tworzenie, jest doskonałym motorem do nauki

Mało zabaw tak doskonale stymuluje rozwój umysłu, jak zabawa puzzlami. W ten sposób trenowana jest pamięć, rozpoznawanie kształtów i logiczne myślenie. Dzieci, które często po nie sięgają, stają się bardziej spostrzegawcze, a także lepiej radzą sobie z myśleniem przyczynowo-skutkowym i przestrzennym. I to jednak jeszcze nie wszystko. Wielkie znaczenie mają również dla zdolności manualnych – wraz z każdym umieszczonym na swoim miejscu elementem zwiększa się precyzja ruchów i sprawność chwytania, co owocuje później przy nauce pisania.

Oczywiście pierwsze puzzle, z jakim może zmierzyć się nasz malec, nie będą składały się z wielu drobnych elementów. Może być ich np. zaledwie cztery, a z czasem przyjdzie pora na bardziej złożone zestawy. Oferta sklepu Bambooleo pozwala dobrać drewniane ekologiczne puzzle dla każdego, nawet rocznego dziecka.

Wielką zaletą, jaką się one charakteryzują, jest materiał. Drewno nie tylko jest surowcem w pełni odnawialnym i bezpiecznym dla środowiska. Dzięki elementom fachowo zaprojektowanym i wykonanym w sposób podporządkowany surowym rygorom jakościowym, wykonane z niego zabawki są bezpieczne również w użyciu nawet przez bardzo małe dziecko. Przede wszystkim jednak, puzzle ekologiczne należą do bardzo trwałych. Nie trzeba się więc obawiać, że żywiołowość naszego ucieszonego kolorowymi elementami szkraba spowoduje, że je pouszkadza. Bez trudu mogą one służyć przez wiele lat kolejnym dzieciom.

Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 5, łączna ilość: 5
< >